Оригінальність і безпека продукції

Власники домашніх тварин завжди шукають високоякісні продукти, щоб їх улюбленці були щасливі та здорові. Однією з важливих умов, що гарантує це, є придбання офіційної продукції. Група компаній Animal Products Group (APG) – це ексклюзивний національний дистриб'ютор провідних світових брендів зоотоварів, який працює для Вас на ринку України вже більше 20 років.

Переваги покупки офіційних товарів компанії APG • Гарантія якості та відповідності стандартам: уся продукція APG, що ввозиться до України офіційно, проходить обов'язкову державну сертифікацію та реєстрацію, а це є запорукою безпечності, якості та відповідності стандартам. • Підтримка клієнтів з усіх питань. Якщо у вас виникають будь-які питання, або занепокоєння ми завжди на зв’язку з Вами та з виробником на пряму. Питання, які хвилюють вас ми адресуємо виробникам, які надають нам зворотній зв'язок та відповіді на Ваші питання. • Доступна інформація. Ми багато працюємо, щоб продукт, який Ви купуєте, був зрозумілим для вас. Кожна одиниця офіційної продукції супроводжується етикеткою, або безпосередньо текстом на упаковці українською мовою. Ми постійно оновлюємо наші україномовні ресурси, веб сайти та друковані каталоги, щоб Ви мали найбільш точну та зрозумілу інформацію про продукт, який Ви купуєте для найдорожчого улюбленця. • Мережа авторизованих партнерів по всій території України. Список наших авторизованих партнерів налічує сотні магазинів – це великі мережеві зоомаркети, інтернет магазини та зоомагазини поруч з Вашим домом. Ми цінуємо та пишаємося співпрацею з кожним нашим партнером. Для того, щоб вам було зручно знайти найближчу до вас точку продажу продукції, список авторизованих партнерів доступний на кожному з веб сайтів наших брендів. • Найповніший асортимент та гарантована наявність товарів. Ми дбаємо про те, щоб асортимент кормів, косметичних засобів та улюблених іграшок був завжди доступний для Вас, і Ви не чекали тижнями на товари для свого улюбленця. Ми дбаємо про регулярні поставки товарів від виробників та постійно оновлюємо та розширюємо асортимент, щоб Ви першими могли отримувати новинки від провідних світових брендів.

Чим небезпечна контрабандна та контрафактна продукція?

Команда APG цінує довіру любителів тварин. Купуючи офіційну продукцію у авторизованих партнерів APG Ви отримуєте гарантію якості та безпечності придбаного вами товару. У разі, якщо якість товару не відповідає заявленій, Ви завжди можете на законних правах повернути або обміняти товар протягом 14 днів. • Ризик для здоров’я тварини. Головна загроза – це ризик для здоров’я Вашого вихованця. Не наражайте своїх улюбленців і себе на небезпеку зі здоров’ям! Контрабандна та контрафактна продукція немає жодних документів з якості і безпеки, часто виявляється зіпсованою, протермінованою, підробленою, фальсифікованою. Така продукція зберігається на несертифікованих складах, у сирих коморах, сараях - з гризунами, шкідниками, в антисанітарних умовах, без дотримання температурних режимів, санітарно-гігієнічних норм, що призводить до ураження таких кормів пліснявою, хвороботворними мікроорганізмами, бактеріями та грибами, що дуже небезпечно для Вашого здоров’я Вас і здоров’я Вашого улюбленця. • Фінансові втрати та ризики Пам’ятайте, що продавці контрабандної та контрафактної продукції – шахраї, вони не здійснюють обміну або повернення товару, при передплаті непоодинокі випадки, товар просто не відсилають. Інші ризики – це довге очікування свого замовлення. Зазвичай контрабандисти мають нерегулярні поставки в невеликих кількостях, які відбуваються з тривалими перервами. Не мають постійного асортименту, тому, немає гарантії, що Ви швидко отримаєте замовлення, або що корм, який підходить Вашому улюбленцю завжди буде в наявності. Окрім великої небезпеки для здоров’я тварин, торговці контрабандою та контрафактом не сплачують жодних податків державі не зважаючи на війну і на складні часи для України, це чорні ділки тіньового ринку, грубі порушники багатьох чинних Законів України: Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин, Про безпечність та якість харчових продуктів, Про захист прав споживачів, Митний Кодекс, Податковий Кодекс, тощо. У випадку проблем з такою продукцією виробник та офіційний дистриб’ютор не несуть жодної відповідальності за такий товар.