СЯЮЧА ЗІРКА В СФЕРІ ІННОВАЦІЙ

ПОЛЯРНА ЗІРКА ВІДОМА НА ПРОТЯЗІ ВСІЄЇ ІСТОРІЇ ЛЮДСТВА, ВОНА РОЗТАШОВАНА НА НЕБІ НЕРУХОМО, В ТОЙ ЧАС ЯК УСЕ ПІВНІЧНЕ НЕБО ОБЕРТАЄТЬСЯ НАВКОЛО НЕЇ.

ПОЛЯРНА ЗІРКА СТАЛА СИМВОЛОМ НАШИХ КАНАДСЬКИХ КУХОНЬ, ЯКІ ЯВЛЯЮТЬСЯ ЗРАЗКОМ НЕПЕРЕВЕРШЕНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ В ГЛОБАЛЬНІЙ ІНДУСТРІЇ ВИРОБНИЦТВА КОРМІВ ДЛЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН. НАШІ КУХНІ СТВОРЕНІ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ НАШОЇ МІСІЇ БІОЛОГІЧНОЇ ВІДПОВІДНОСТІ. КУХНІ NORTHSTAR ЯВЛЯЮТЬСЯ НАЙПРОГРЕСИВНІШИМИ КУХНЯМИ В КАНАДІ, ЩО ВИГОТОВЛЯЮТЬ КОРМИ ДЛЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН. ПРАГНУЧІ ВИГОТОВЛЯТИ НАЙКРАЩІ КОРМИ ДЛЯ СОБАК ТА КОТІВ, НАШІ КАНАДСЬКІ КУХНІ NORTHSTAR ОБЛАДНАНІ ВЛАСНИМ, СУЧАСНИМ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИМ ОБЛАДНАННЯМ, ЩО ДОЗВОЛЯЄ ВКЛЮЧАТИ ДО СКЛАДУ КОРМІВ БІЛЬШЕ СВІЖОГО М’ЯСА, НІЖ БУДЬ-ЯКИЙ ІНШИЙ СУХИЙ КОРМ ДЛЯ ТВАРИН. МИ ВИГОТОВЛЯЄМО КОРМИ ACANA ТА ORIJEN ЕКСКЛЮЗИВНО НА НАШИХ КУХНЯХ – МИ НЕ ВИГОТОВЛЯЄМО ІНШИХ БРЕНДІВ ТА ПРИВАТНИХ ТОРГОВИХ МАРОК. МИ Б НЕ ХОТІЛИ РОБИТИ ЦЬОГО ПО-ІНШОМУ І МИ ВІРИМО, ЩО ВИ Б ТАКОЖ ЦЬОГО НЕ ХОТІЛИ.

ЇЖА, ЯКУ ВИ ОБИРАЄТЕ ДЛЯ СОБАКИ ЧИ КОТА, - ОДНЕ З НАЙВАЖЛИВІШИХ РІШЕНЬ, ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ПРИЙНЯТИ. МИ ПИШАЄМОСЯ СВОЄЮ РЕПУТАЦІЄЮІ ВІДДАНІ НАЙВИЩИМ СТАНДАРТАМ АВТЕНТИЧНОСТІ, ЦІЛІСНОСТІ ХАРЧУВАННЯ ТА БЕЗПЕКИ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ.

бЕЗ АУТСОРСИНГУ

МИ ГОТУЄМО ВІДМІЧЕНІ НАГОРОДАМИ КОРМИ ДЛЯ СОБАК ТА КОТІВ НА ВЛАСНИХ КУХНЯХ БІЛЬШЕ НІЖ ЧЕТВЕРТЬ СТОЛІТТЯ. САМЕ ТОМУ, МИ НІКОЛИ НЕ КОРИСТУВАЛИСЬ ПОСЛУГАМИ ІНШИХ КОМПАНІЙ, І МИ НЕ ВИГОТОВЛЯЄМО КОРМИ ДЛЯ ІНШИХ КОМПАНІЙ, МИ НЕ ДОЗВОЛЯЄМО ІНШИМ КОМПАНІЯМ ГОТУВАТИ НАШІ КОРМИ. ЖОДЕН ПІВНІЧНОАМЕРИКАНСЬКИЙ БРЕНД НЕ МОЖЕ ВІДТВОРИТИ ЦЮ ОБІЦЯНКУ. МИ САМІ РОЗРОБЛЯЄМО ПРОЕКТИ ТА БУДУЄМО НАШІ КУХНІ І МИ САМІ СТВОРЮЄМО НАШІ ВЛАСНІ КОРМИ, ТОМУ, ВИ МОЖЕТЕ БУТИ СПОКІЙНИМИ, ЗНАЮЧИ ПРО ПОХОДЖЕННЯ КОРМУ ДЛЯ ВАШОГО ВИХОВАНЦЯ.