відповіді на ваші запитання

МИ ЗАХОПЛЮЄМОСЬ КІШКАМИ ТА СОБАКАМИ, ТА ЛЮБИМО СПІЛКУВАТИСЬ З ЛЮДЬМИ ЯКІ ПІКЛУЮТЬСЯ ПРО НИХ. ЯКЩО ВІДПОВІДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ ВІДСУТНЯ В РОЗДІЛІ ЧАСТИХ ЗАПИТАНЬ, АБО ВИ Б ХОТІЛИ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНІ ТМ КОРМИ, ПРО ТЕ ЩО МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ДЛЯ ЇХ СТВОРЕННЯ, НАПИШІТЬ АБО ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ДО СЛУЖБИ ПІДТРИМКИ КЛІЄНТІВ ДЕ ВАМ ЗАПРОПОНУЮТЬ ШВИДКЕ ТА ЯКІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ.

БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНІ

ЧИ ПРАВДА, ЩО КОМПАНІЯ MARS КУПИЛА ORIJEN?

Шановні колеги! Інформуємо вас, щодо ситуації зі зміною власника компанії Champion Petfoods, Канада. На даний час все залишається як і було. Жодних змін. Компанія Champion Petfoods ще не продана, а підписано договір про наміри з компанією Mars. Чинним ексклюзивним дистриб'ютором брендів ACANA та ORIJEN в Україні залишається незмінно компанія APG Ukraine. Всі питання по співпраці на території України вирішує компанія APG Ukraine. Всі наявні контакти залишаються актуальними. Корми ACANA та ORIJEN будуть виготовлятися виключно на існуючих кухнях Champion Petfoods. Кухні, рецептури, якість, інгредієнти залишаються незмінними. Бренди ACANA та ORIJEN найближчим часом не будуть приєднані до будь-яких інших брендів компанії Mars. Ми будемо інформувати вас про будь-які зміни, якщо такі будуть відбуватися. З повагою і вдячністю за співпрацю, колектив компанії APG Ukraine

ЩО ОЗНАЧАЄ БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНИЙ КОРМ?

Концепція Біологічної Відповідності проста: включити до складу свіжі інгредієнти, які являються природним харчуванням собак та кішок (в правильному співвідношенні та кількості) та виключити інгредієнти на зразок зернових культур, які не входять до складу природного харчування.

ЩО ОЗНАЧАЄ WHOLEPREY?

Природа поєднала всі поживні якості в одній здобичі, щоб ідеально відповідати всім харчовим потребам собак та котів. WholePrey презентує еволюцію кормів ORIJEN, що включає м’ясо, органи та хрящі у співвідношенні, що відтворює природний раціон, скорочуючи потребу у додаванні довгого списку синтетичних інгредієнтів.

Чому корми Orijen містять трави?

Корми ORIJEN розроблені відповідно до природних раціонів, настільки подібно, наскільки це можливо втілити у вигляді сухого корму. Трави входять до складу природного раціону котів та собак, та відіграють важливу роль у забезпеченні здоров’я та відмінного самопочуття.

У чому різниця між кормами Acana та Orijen?

Незважаючи на велику кількість відмінностей між кормами ACANA та ORIJEN, обидва раціони це відтворення нашого прагнення створювати Біологічно Відповідні раціони. При виготовленні кормів ми використовуємо Свіжі Канадські інгредієнти, дотримуючись принципу Без Аутсорсингу, самостійно здійснюючи кожен етап виробництва наших Брендів, починаючи з приготування кормів та закінчуючи пакуванням. Порівняймо обидва наших бренди за допомогою трьох М’ясних Запитань: 1. Як багато м’яса? ORIJEN містить 85-90% м’яса, до складу кормів ACANA входить 50-75%. 2. Як багато свіжого м’яса? 2/3 м’ясних інгредієнтів у складі ORIJEN являються свіжими, до складу ACANA входить ½ м’ясних інгредієнтів. 3. Як багато видів м’яса? До складу ORIJEN входить до 10 різних видів м’ясних інгредієнтів. У складі кормів ACANA міститься до 5 видів м’ясних інгредієнтів. Простіше кажучи, обидва корми ORIJEN та ACANA – це відтворення природних раціонів, до яких пристосовані Ваші коти та собаки, з високим вмістом протеїну та меншою кількістю вуглеводів. Попри дещо нижчий вміст протеїнів, ніж в ORIJEN, раціони ACANA мають неперевершену поживну цінність, за більш доступною ціною, що робить Біологічно Відповідні корми доступними для більшої кількості любителів тварин.

СВІЖІ КАНАДСЬКІ ІНГРЕДІЄНТИ

Звідки надходять інгредієнти для ваших кормів?

Ми віримо, що для створення найкращих у світі кормів потрібні найкращі інгредієнти. Живучи з цим переконанням, ми фокусуємося на співпраці з постачальниками, яких ми знаємо та яким ми віримо. Цю довіру можна заслужити демонструючи постійне прагнення забезпечення якості, безпеки інгредієнтів, дотримання екологічних і відкритість до комунікації. Ми вибираємо тільки тих постачальників, хто прихильний до цих цінностей, забезпечуючи нас найкращими інгредієнтами. Наш процес перевірки нових постачальників триває 90-180 днів. Тут у Компанії Чемпіон Петфудс, вимоги та увага до деталей, які ми висуваємо постачальникам, куди вищі, ніж вимоги, що висуваються до постачальників, залучених у постачанні продуктів харчування для людей. Наші вимоги до якості не закінчуються після того, як нові постачальники проходять перевірку та отримують схвалення. Щоб бути впевненими в тому, що стандарти наших постачальників повністю відповідають нашим суворим стандартам, ми регулярно відвідуємо та проводимо аудит наших партнерів. Також ми проводимо оцінку ризику інгредієнтів. Після того, як постачальник потрапляє до нашої команди, ми постійно підтримуємо зв'язок із ним, проводимо часті зустрічі, здійснюємо візити та переговори. Таким чином, ми відчуваємо себе впевненими в тому, що ваші та наші вихованці отримують лише все найкраще.

“СВІЖЕ” АБО “СИРЕ”, В ЧОМУ РІЗНИЦЯ?

Охолодження – це єдиний спосіб збереження наших свіжих м’ясних інгредієнтів. Сирі м’ясні інгредієнти підлягають миттєвому заморожуванню, для збереження усіх корисних властивостей свіжих сезонних інгредієнтів. На відміну від більшості традиційних кормів, ORIJEN виготовлений зі свіжих канадських інгредієнтів, які доставляються до нас щоденно свіжими або сирими, це являється ключовим фактором відмінного попиту серед домашніх тварин та поживної цінності кормів ORIJEN.

ЧИ МІСТЯТЬ КОРМИ ORIJEN ЕТОКСИХІН?

Ми ніколи не додавали етоксихін або інші хімічні консерванти до інгредієнтів та кормів Champion Petfoods. Як правило, етоксихін використовують для консервації рибних інгредієнтів, він зазвичай виявляється в рибних продуктах, які виготовляються в Північній Америці. В компанії Champion Petfoods використовують два види рибних інгредієнтів – свіжу рибу та висушену рибу. СВІЖА РИБА - наша свіжа риба виловлюється в природних умовах, в Канаді та доставляється СВІЖОЮ – без заморожування та використання консервантів. Наша свіжа риба ніколи не містила етоксихін. ВИСУШЕНА РИБА - етоксихінові консерванти зазвичай використовуються на всіх етапах виготовлення рибних продуктів, компанія Champion Petfoods напряму співпрацює з постачальниками риби (без брокерів та посередників) і ми щиро платимо їм, щоб наша риба містила нашу запатентовану суміш вітаміну Е та рослинних екстрактів. Наша висушена риба ніколи не консервувалась етоксихіном. Стандарти Champion Petfoods, щодо етоксихіну встановлені на рівні залишків і не перевищують 5 проміле (частинок на мільйон) етоксихіну, що в процентному співвідношенні становить 0.0005%, або половину тисячної 1% – найнижчу межу, яку можуть визначити найбільш сертифіковані лабораторії.

Чи можна стверджувати, що інгредієнти у кормах не містять ГМО?

Ми не використовуємо інгредієнти із вмістом ГМО

Чому у складі ваших кормів міститься горох, боби та сочевиця?

Наші фрукти та овочі є натуральним джерелом клітковини, вітамінів та мінералів, так само вони забезпечують «скріплення» гранули. Наші бобові інгредієнти є корисним джерелом клітковини та вуглеводів.

Які вимоги до якості кормів ви висуваєте?

Корми та ласощі ORIJEN створені для собак та котів, у їх складі містяться м'ясні інгредієнти, які ми отримуємо від компаній із федеральною ліцензією, на цих підприємствах має функціонувати система безпеки кормів на основі HACCP. Також, Компанія Чемпіон Петфудс наголошує на тому, наші м'ясні інгредієнти, включаючи червоне м'ясо і птицю повинні бути отримані від тварин після забою, інші способи, такі як відбраковування, смерть від хвороби або інші неприйнятні методи – неприпустимі. Це найвища 3 категорія м'ясних інгредієнтів, згідно з нормативами ЄС.

Що таке харчові випробування AAFCO?

У промисловості домашніх кормів для тварин AAFCO відіграє основну роль гаранта, що виробники готують повноцінні збалансовані корми безпечні тваринам. Щоб забезпечити поживну правильність раціонів, всі корми для тварин повинні відповідати щонайменше одній з наступних вимог: Збалансованість формул Проходження випробувань кормів Належати сімейству раціонів: Сімейство продуктів, за визначенням AAFCO – це продукти, які мають схожість, але не ідентичні до одного продукту, який пройшов випробування на тваринах. Різниця може полягати в незначних змінах у формулі, яка не впливає на основну поживну цінність продукту.

Навіщо проводять ці харчові тести?

Під час проходження харчових випробувань AAFCO оцінюються фізіологічні параметри, що дають змогу підтвердити, що після проходження випробувань усі тварини залишаються здоровими. Усі тварини проходять обстеження ветеринарами на початку та наприкінці випробувань. Такі параметри як кількість з'їденого корму, вага, кондиція тіла, показники крові та показники сечі перевіряються протягом усього випробування. Стандартні випробування AAFCO вимагають лише перевірки показників крові на початку та наприкінці випробування. У Чемпіон Петфудс ми робимо аналізи крові кожні 4 тижні протягом усього випробування. Це точніший моніторинг загального здоров'я. Стандартний протокол AAFCO вимагає визначення лише 4 параметрів, що визначають загальне здоров'я. У компанії Чемпіон Петфудс ми запровадили додаткові показники, що визначають показники здоров'я нирок, печінки та серця, а також показники метаболізму, засвоюваності та імунної відповіді. Це дає нам можливість побачити цілісну картину здоров'я тварини в період вживання кормів ACANA та ORIJEN.

ПАКУВАННЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ КОРМІВ

ЧОМУ ДЕЯКІ УПАКОВКИ ВИГЛЯДАЮТЬ ВАКУУМНИМИ, А ІНШІ НІ?

Всупереч поширеній думці, упаковка наших кормів не являється вакуумною. Для зберігання наших кормів настільки свіжими, наскільки це можливо, фольговані мішки ORIJEN та ACANA непроникні для потрапляння кисню ззовні всередину і навпаки. Після того, як мішки запечатані, проникнення кисню неможливо. Залишковий кисень, що залишився в мішку під час процесу запечатування, залежить від кількості повітря що було виштовхнуто за допомогою нашої системи евакуації повітря (не плутати з вакуумним упаковуванням). В залежності від того, яким корм потрапляє в упаковку, від щільності корму та температури навколишнього середовища, деякі мішки міститимуть більше повітря, деякі менше. Тому деякі наші мішки на виході виглядають як вакуумні, а інші ні, але корм в усіх мішках буде однаково свіжим.

ЯК ЗБЕРІГАТИ КОРМИ ORIJEN ?

Після першого відкриття, ORIJEN необхідно зберігати в контейнері з інертного матеріалу, що закривається. Деякі пакування ORIJEN можуть містити зіпер, що застібується, у випадку, коли на упаковці ORIJEN немає зіперу, Ви можете зберігати корм в оригінальній упаковці за умови щільного закручування мішка, так, щоб повітря не потрапляло в середину. Корми ORIJEN не потребують охолодження при зберіганні. Зберігання при 10 – 20 градусів Цельсія є ідеальним. Тривала дія високих температур сприяє окисленню та зменшує строк придатності.

ЩО ТАКЕ ТЕРМІН РЕАЛІЗАЦІЇ ?

Термін реалізації (ВВ) надрукований зверху, на зворотному боці упаковки. Термін реалізації друкується у форматі: ДЕНЬ МІСЯЦЬ РІК. З моменту виготовлення та пакування корму цей термін складає 18 місяців. Тепло, волога та світло можуть впливати на термін зберігання кормів, тому після першого відкриття мішку корм краще зберігати в щільному контейнері, або у щільно закрученому мішку, в прохолодному темному місці. При умові щільного закриття мішку, корм ORIJEN зберігає свою якість впродовж місяців.

ГОДУВАННЯ ТА ПЕРЕХІД НА НОВИЙ РАЦІОН

Як вибрати корм ORIJEN для годування мого вихованця?

Коли кіт або собака переходять на корм ORIJEN вперше, ми рекомендуємо вибрати формулу з тим же типом м'ясних протеїнів, якими собака або кіт харчуються в цей момент. Це допоможе здійснити перехід легше і мінімізувати ризик розвитку проблем із травною системою. Наприклад, якщо вихованець харчується раціоном на основі курки, ми порекомендували б формулу ORIJEN Original. Також дуже важливо враховувати вік вашого вихованця. Хороша новина полягає в тому, що більшість наших кормів створені з урахуванням потреб собак та котів усіх стадій життя, як це рекомендують у FEDIAF. Це означає, що ви можете починати годувати кошенят і цуценят цими раціонами, починаючи з моменту переходу на годування сухими гранулами, приблизно з 3-4 тижнів. Всі раціони ORIJEN, розроблені для всіх стадій життя, також підходять і старіючим вихованцям. Єдині раціони, які ми не рекомендуємо для кошенят та цуценят – це ORIJEN Senior ORIJEN Fit & Trim.

Що таке ротаційне годування та чи можна ротувати корми ORIJEN між собою?

Після повного переходу вихованця на корм ORIJEN більшість любителів тварин використовують метод ротаційного годування. Ротація формул ORIJEN дозволяє не допустити «приїдання» певного виду корму, а також урізноманітнити раціон вихованця різними видами протеїнів та жирів. Найкращий спосіб почати ротацію – це ротація упаковок, коли у вас закінчується упаковка одного корму, і ви купуєте вихованцю упаковку іншої формули ОРІДЖЕН. Вперше змішайте обидві формули у співвідношенні 50/50, це необхідно, щоб переконатися, що перехід вихованця на нову формулу проходить добре. Якщо у собаки або кота чутливе травлення, ми рекомендуємо здійснювати повноцінний перехід протягом 5-7 днів.

Чи є у вас якісь поради стосовно годування?

Годуйте вихованця відповідно до його розміру, породи та віку. Враховуйте, що котенятам і цуценятам необхідно вдвічі більше енергії, ніж дорослим вихованцям, а старіючим тваринам та вихованцям із зайвою вагою, як правило, необхідно трохи зменшити порцію, так само як і для людей! У разі більшості вихованців ми рекомендуємо годувати двічі на день. Просто розділіть добову норму (яку ви можете знайти у рекомендаціях щодо годування на упаковці), на дві частини та годуєте вихованця з інтервалом 8-12 годин. Наприклад, згідно з рекомендаціями щодо годування денна порція вихованця становить 240 г (1 мірна склянка), розділіть цю порцію на дві частини та 1/2 порції дайте вранці, а іншу 1/2 порції дайте ввечері. Можливо, вам знадобиться відкоригувати добову норму годування, щоб вона ідеально відповідала енергетичним потребам вашого вихованця. Денна добова норма може змінюватися з часом, у міру зростання тварини. Завжди пам'ятайте, що відмінна фізична форма – це запорука здоров'я! У більшості собак та котів чудовий апетит і вони можуть з'їдати абсолютно все, що ви їм запропонуєте. Оскільки корм ORIJEN дуже апетитний, будьте обережні та стежте, щоб вихованець не переїдав, адже це може викликати проблеми зі випорожненням і призвести до набору ваги.

Ви використовуєте добавки амінокислот, вітамінів або мінералів у кормах ORIJEN?

Корми ORIJEN створені у співвідношенні WholePrey, в їх складі міститься м'ясо, внутрішні органи та хрящі, що у співвідношенні відображають природні раціони, таким чином, ми мінімізуємо потребу в додаванні довгого списку синтетичних добавок.