Харчування задумане природою

Наша філософія біологічної відповідності проста: відтворити кількість, свіжість та різноманітність м’ясних інгредієнтів до харчування якими пристосувались собаки та коти. Сірий вовк (Canis Lupus) – предок та найближчий родич всіх домашніх собак (Canis Lupus Familiarius), їх ДНК подібна на 97%. Близькосхідна дика кішка (Canis Lupus Familiarius) являється найближчим родичем домашніх котів.

І хоча протягом століть людство вивело сотні нових порід, які ззовні сильно відрізняються від диких кішок та собак, їх внутрішня будова залишилась незмінною.

Анатомія травної системи сучасних собак та котів така ж, як у їх диких предків, іх організм пристосований до раціонів на основі м’яса – цей важливий факт часто ігнорується любителями тварин.

Біологічно Відповідні корми ORIJEN відображають раціони собак та котів, які б вони споживали в дикій природі, включаючи неперевершене різноманіття свіжого м’яса з меншою кількістю свіжих овочів, фруктів та трав.

Саме тому корми ORIJEN містять:

85% М’ЯСА | це не йде в порівняння з жодним сухим кормом та майже в три рази вище ніж в традиційних кормах для собак та котів. Високий вміст м’ясних інгредієнтів в ORIJEN забезпечує харчування, так як задумано природою.

38-44% ПРОТЕЇНІВ | Протеїни в ORIJEN мають тваринне походження (не з рослин) – тому наші корми не містять концентратів рослинних протеїнів, таких як протеїни з картоплі або гороху, що широко розповсюджені в традиційних кормах для тварин.

5 ПРИНЦИПІВ БІОЛОГІЧНОЇ ВІДПОВІДНОСТІ

1.БІЛЬШЕ М’ЯСА - БІЛЬШЕ ПРОТЕЇНІВ

Біологічно Відповідні корми ORIJEN відображають раціони собак та котів, які б вони споживали в дикій природі, включаючи неперевершене різноманіття свіжого м’яса з меншою кількістю свіжих овочів, фруктів та трав. Саме тому корми ORIJEN містять: 85% М’ЯСА | які не йдуть в порівняння з жодним сухим кормом та майже в три рази вище ніж в традиційних кормах для собак та котів. Високий вміст м’ясних інгредієнтів в ORIJEN забезпечує харчування, так як задумано природою. 38-44% ПРОТЕЇНІВ | Протеїни в ORIJEN мають тваринне походження – тому наші корми не містять концентратів рослинних протеїнів, таких як протеїни з картоплі або гороху, що широко розповсюджені в традиційних кормах для тварин.

2.НЕПЕРЕВЕРШЕНІ СВІЖІ М’ЯСНІ ІНГРІДІЄНТИ

НЕ ЙДУЧИ В ПОРІВНЯННЯ З ЖОДНИМ КОРМОМ ДЛЯ СОБАК ТА КОТІВ, СВІЖІ КАНАДСЬКІ ІНГРЕДІЄНТИ В ORIJEN НАБЛИЖУЮТЬ НАШІ КОРМИ ДО ПРИРОДНИХ РАЦІОНІВ, ЗАБЕЗПЕЧУЮЧИ НАДХОДЖЕННЯ НУТРІЄНТІВ У НАЙБІЛЬШ СВІЖІЙ, ПРИРОДНІЙ ТА ПОЖИВНІЙ ФОРМІ. СВІЖЕ | 2/3 м’ясних інгредієнтів з червоного м’яса, птиці, риби та яєць являються СВІЖИМИ або СИРИМИ, тому вони переповнені протеїнами, жирами, вітамінами та мінералами у найбільш поживній формі. ВИСУШЕНЕ | 1/3 м’ясних інгредієнтів – висушені при низьких температурах (90°C), концентруючи всю користь в найбільш біодоступній формі – що не можна порівняти з промисловими стандартами, при яких використовуються відходи з кісток та м’ясних обрізків, що не придатні для споживання в їжу людям.

3.НЕПЕРЕВЕРШЕНЕ РІЗНОМАНІТТЯ СВІЖИХ М’ЯСНИХ ІНГРІДІЄНТІВ

природне різноманіття втрачене в традиційних кормах для домашніх тварин, до складу яких зазвичай входить один м’ясний інгредієнт – курка чи ягня, як правило заморожені і сумнівної свіжості. Корми ORIJEN відрізняються. До їх складу входить до 8 видів свіжих або сирих м’ясних інгредієнтів. Корми ORIJEN забезпечують різноманіття високопоживних протеїнів та жирів для відмінного здоров’я Вашого вихованця. ЦІННІ ВИДИ ЧЕРВОНОГО М’ЯСА Вирощені в природних умовах, на місцевих фермах Канади, в самому серці Альберти на свіжому повітрі, чистій воді та натуральному рослинному кормі, наші бички, кабани, бізони, ягнята, барани, поросята, кози та олені доставляються до нас СВІЖИМИ або СИРИМИ, щодня, отже наші м’ясні інгредієнти не містять консервантів та сповнені користі та неперевершеного смаку. ПТИЦЯ «ВІЛЬНОГО ВИГУЛУ» ТА ГНІЗДОВІ ЯЙЦЯ Вирощені, на вільному вигулі, на місцевих фермах Онтаріо, людьми, яких ми знаємо та яким довіряємо. Наше свіже м’ясо курчат, качок, індичок та гніздові яйця визнані придатними для споживання в їжу людям, до того як вони прибувають на наші кухні, отже вони буквально переповнені поживними протеїнами та жирами. ЦІЛЬНА РИБА, ВИЛОВЛЕНА В ДИКІЙ ПРИРОДІ Унікально для ORIJEN, наша свіжа океанічна риба (не рибний фарш, який використовують при промислових стандартах виробництва) виловлюється в дикій природі з холодних вод Тихого Океану, біля берегів о. Ванкувер. Риба визнана придатною для споживання в їжу людям, до того як вона прибуває на наші кухні.

4. WHOLEPREY

Співвідношення WholePrey в ORIJEN відтворює раціони собак та котів, до яких вони еволюціонували впродовж тисяч років, що представлений високопоживним балансом свіжого м’яса, органів та хрящів у співвідношенні яке забезпечує природне надходження всіх нутрієнтів. Корми ORIJEN являються джерелом практично всіх нутрієнтів, необхідних котам та собакам в найбільш доступній для організму формі, тому, у додаванні довгого списку синтетичних добавок немає потреби.

5.МЕНШЕ ВУГЛЕВОДІВ. ЗНИЖЕНЕ ГЛІКЕМІЧНЕ НАВАНТАЖЕННЯ

У СОБАК ТА КОТІВ НЕ МАЄ БІОЛОГІЧНОЇ ПОТРЕБИ У ВУГЛЕВОДАХ. До того ж, вуглеводи визнані основною причиною ожиріння та діабету. Любителі тварин рідко звертають увагу на те, що у складі більшості традиційних кормів міститься понад 50% вуглеводів. І що ще гірше, традиційні корми містять швидкі вуглеводи, на зразок рису, картоплі тапіоки або крохмалю, що швидко абсорбуються організмом котів та собак та можуть викликати різкі коливання рівня глюкози в крові та сприяють відкладанню жиру. ВЗАЄМОЗВ’ЯЗОК МІЖ ВУГЛЕВОДАМИ ТА ПРОТЕЇНАМИ Зрозуміти співвідношення між білками та вуглеводами досить просто: якщо вміст одного збільшується, вміст іншого знижується. Це означає, що чим більше протеїнів міститься в кормі, тем менше місця залишається для вуглеводів. І це добре, тому що для кішок і собак протеїни являються життєвонеобхідними, а вуглеводи являються «пустими калоріями», що забезпечують незначну поживну цінність та сумнівний енергетичний потенціал. Переповнені м’ясними протеїнами, вміст вуглеводів в ORIJEN обмежений до 20%, які представлені низькоглікемічними вуглеводами, такими як сочевиця, гарбуз, мускатний гарбуз та різноманіття зелені та фруктів. НЕ ВСІ ВУГЛЕВОДИ ОДНАКОВІ Глікемічний індекс (ГІ) – це величина, що дозволяє оцінити вплив вуглеводів на підвищення рівня цукру в крові. Високоглікемічні або швидкі вуглеводи, такі як тапіока, картопля, рис або кукурудза швидко розщепляються та спричиняють різкий підйом рівня глюкози в крові та підвищують ризик накопичення жиру. Низькоглікемічні або повільні вуглеводи на зразок сочевиці повільно поступають в кров, що зменшує ризик ожиріння та забезпечує стабільний рівень цукру та відмінний стан мускулатури. ГЛІКЕМІЧНЕ НАВАНТАЖЕННЯ Глікемічне навантаження (ГН) – це величина, що вимірює вплив корму на рівень цукру в крові, цей показник визначається глікемічним індексом (ГІ) вуглеводів і тим як швидко вони потрапляють у кров’яне русло. ВСІ КОРМИ ORIJEN мають низький глікемічний індекс та обмежене глікемічне навантаження.