Обери своїперших інгрідієнтів

МИ ГОТУЄМО НАШІ ВІДМІЧЕНІ НАГОРОДАМИ, БІОЛОГІЧНО ВІДПОВІДНІ КОРМИ ЗІ СВІЖИХ КАНАДСЬКИХ ІНГРЕДІЄНТІВ.

Не йдучи в порівняння з жодним кормом для собак та котів, свіжі канадські інгредієнти наближують до природних раціонів, забезпечуючи надходження нутрієнтів у найбільш свіжій, природній та поживній формі.

Наші відмічені нагородами кухні розташовані в самому серці родючих угідь Альберти, які надихають нас на створення наших кормів та являються джерелом інгредієнтів світового класу якості які прибувають до нас від фермерів, з якими ми співпрацюємо на пряму.

Вирощені та виловлені з дотриманням всіх норм, людьми яких ми знаємо та довіряємо, свіжі канадські інгредієнти доставляються до нас на кухні щоденно.

Наші свіжі м’ясні інгредієнти потрапляють да нас на кухні з ферм на протязі трьох днів, а з кухні до корму на протязі 2-х днів.

ПОСТАЧАЛЬНИКи НАШИХ СВІЖИХ КАНАДСЬКИХ ІНГРЕДІЄНТІВ

СВІЖЕ М’ЯСО БИЧКІВ ПОРОДИ «АНГУС» РАНЧО АЛЬБЕРТИ

Бички, вирощені на місцевих ранчо, людьми, яких ми знаємо та яким ми довіряємо. Одними з таких постачальників являються Кірстін та Берн, ранчо, «Spring Creek Ranch». М`ясо бичків породи «Ангус» визнане придатним для споживання в їжу людям та доставляється свіжим, без консервантів у співвідношенні WholePrey, сповненим користі та смаку.

М’ЯСО ДИКИХ КАБАНІВ, РАНЧО АЛЬБЕРТИ

М’ясо кабанів вирощується в природних умовах, людьми, яких ми знаємо та яким довіряємо. Одним з таких постачальників є Ерл, «Hog Wild Specialties», Майєртроп, Альберта. М’ясо диких кабанів не містить вакцин та гормонів росту, визнане придатним для споживання в їжу людиною та доставляється до нас свіжим у співвідношенні WholePrey.

СТЕПОВІ БІЗОНИ, РАНЧО АЛЬБЕРТИ

М’ясо бізонів вирощується в самому серці канадських угідь, людьми яких ми знаєм та яким довіряємо. Одними з таких постачальників являються Кейтелін та Роджер. М’ясо визнане придатним для споживання в їжу людям (до того як воно прибуває до нас на кухні) та доставляється до нас без консервантів, сповнене користі та смаку.

КОЗИ ПОРОДИ «БУРСЬКА» РАНЧО АЛЬБЕРТИ

Наші перевірені фермери, такі як Марвін з «Marlawn Farms», Блекфалдс, Альберта вирощують кіз породи «бурська» в природних умовах. М’ясо кіз визнане придатним для використання в їжу людиною та доставляється до нас свіжим, без консервантів у співвідношенні WholePrey, сповнене користі та смаку.

ОЛЕНІ, РАНЧО АЛЬБЕРТИ

Олені вирощуються в природних мовах на степових фермах Альберти, такими фермерами як Білл та Каролін, ранчо «Smokin’ Elk», Альберта. Олені утримуються на пасовищних раціонах на протязі усього року, наше м’ясо оленів не містить гормонів та антибіотиків.

КУРЧАТА «ВІЛЬНОГО ВИГУЛУ» ФЕРМИ АЛЬБЕРТИ

Вирощені на «вільному вигулі» на місцевих степових фермах, людьми яких ми знаємо та яким довіряємо. Таким фермером є Алеїда, «Meko Farms», Вестлок, Альберта. М’ясо курчат прибуває до нас на кухні свіжим без антибіотиків, визнане придатним для споживання в їжу людиною.

ІНДИЧКА «ВІЛЬНОГО ВИГУЛУ» ФЕРМИ АЛЬБЕРТИ

М’ясо індички, визнане придатним для використання в їжу людям (до того як воно прибуває до нас на кухні) доставляється свіжим, сповненим користі та смаку. Індичка вирощується на «вільному вигулі» без використання антибіотиків, фермерами, яких ми знаємо та яким довіряємо, однією з таких фермерів є Астрід, «Pine Park», Едмонтон, Альберта.

КАЧКИ «ВІЛЬНОГО ВИГУЛУ» З ФЕРМИ ОНТАРІО

Наші качки вирощуються «на вільному вигулі», на натуральних зернових раціонах в Онтаріо, Канада. М’ясо качок визнане приданим для споживання в їжу людям (до того як воно прибуває до нас на кухні) доставляється свіжим у співвідношенні WholePrey, сповнене користі та смаку.

СВІЖІ ГНІЗДОВІ ЯЙЦЯ, ФЕРМИ АЛЬБЕРТИ

Гніздові яйця доставляються свіжими та цільними, від фермерів, яких ми знаємо та яким довіяємо. Одним з таких фермерів є Джейсон, поселення Хуттеритів, Розмарі, Альберта. Гніздові яйця буквально переповнені високопоживними протеїнами та жирами

ОКЕАНІЧНА РИБА | СВІЖА ТА ЦІЛЬНА, ОСТРІВ ВАНКУВЕР

Риба, виловлена в дикій природі, рибалками, яких ми знаємо та яким довіряємо. Одним з таких рибалок є Ellen, «Keltic Seafoods», Порт Харді. Наша сардина, макрель, хек, камбала, оселедець, солея та морський окунь доставляються до нас свіжими або сирими, без консервантів та переповнені поживними Омега-3 жирними кислотами.

ПРІСНОВОДНА РИБА, ОЗЕРА КАНАДИ

Риба, виловлена з дотриманням усіх екологічних норм, рибалками, яких ми знаємо та яким довіряємо. Одним з таких рибалок є Джонатан, компанія «Icy Waters Arctic Char». Наш арктичний голець, річкова форель, північна щука, судак та жовтий окунь буквально переповнені користю та смаком.

СВІЖІ ЦІЛЬНІ ОВОЧІ, ФЕРМИ КАНАДИ

Наш гарбуз, мускатний гарбуз, морква та зелень вирощуються та збираються біля нас, в Канаді, людьми яких ми знаємо та яким довіряємо. Одним з таких фермерів є Ноббі, компанія «Sudo Farms», Летбрідж, Аьберта. Овочі прибувають до нас на кухні свіжими, цільними, без консервантів, сповнені клітковиною та антиоксидантами.

СВІЖІ ЦІЛЬНІ ФРУКТИ, ДОЛИНА ОКАНАГАН

Дозрілі на сонці, в садах долини Оканаган, наші червоні яблука та груші доставляються щодня свіжими та цільними, без консервантів, людьми яких ми знаємо та яким довіряємо. Одним з таких постачальників є Сара, компанія «Sunfresh Farms», Едмонтон, Альберта.

КАНАДСЬКІ ТРАВИ, ДОЛИНА ОКАНАГАН

Трави вирощуються ексклюзивно для ORIJEN, людьми яких ми знаємо та яким довіряємо. Одним з таких постачальників є Герберт, компанія «Botanical Specialties», Култус Лейк, Британська Колумбія. Трави для ORIJEN вирощуються в Північній Америці, бережно висушуються на сонці та доставляються до нас на кухні.