ORIJEN PUPPY

дЛЯ ЦУЦЕНЯТ

Доступні фасування:

340 гр. / 2 кг. / 6 кг. / 11.4 кг.

ЦУЦЕНЯТАМ НЕОБХІДНІ ВИСОКОПРОТЕЇНОВІ РАЦІОНИ З ВИСОКИМ ВМІСТОМ БІЛКІВ ТА ЖИРУ З РІЗНОМАНІТНИХ ВИДІВ СВІЖОГО ЦІЛЬНОГО М’ЯСА, ДЛЯ ПІДТРИМКИ ШВИДКОГО ЗРОСТАННЯ ТА РОЗВИТКУ.

Оріджен Папі переповнений високопоживними протеїнами (38%), з меншою кількістю вуглеводів (17%), що забезпечує природне харчування цуценят відповідно до їх еволюційних та біологічних потреб.

Не йдучи в порівняння з жодним кормом для цуценят:
– 2/3 м’ясних інгредієнтів у складі корму ORIJEN являються СВІЖИМИ(охолодженими, без додавання консервантів), або СИРИМИ (миттєво замороженими, без додавання консервантів), включаючи топ 10 інгредієнтів.
– 1/3 м’ясних інгредієнтів – це м’ясо курчат, індички та риба, висушене при температурі 90°C. Відмінне концентроване джерело високопоживних протеїнів, що необхідні для підтримки цуценят в період зростання.
– Високопоживне співвідношення інгредієнтів WholePrey, включаючи м’ясо, органи та хрящі у поєднанні з цільною рибою та цільними свіжими яйцями забезпечує надходження всіх поживних речовин, необхідних цуценятам.
– Для посилення натурального смаку, до складу кормів ми включили ліофілізовані інгредієнти: печінку курки та індички, що робить ORIJEN смачним вибором навіть для найвибагливіших у їжі цуценят.

5

ПЕРШИХ ІНГРЕДІЄНТІВ

Свіже або сире м’ясо

 • h

  Курка

 • h

  індичка

 • h

  цільні гніздові яйця

 • h

  цільний оселедець

 • h

  курячий лівер

біологічно відповідне харчування

85%

преміальних м’ясних інгредієнтів

Фріз-драйд покриття відтворює смак сирого м’яса, якого інстинктивно жадають собаки та коти.

інгрідієнти

85% М’ЯСО | 15% ФРУКТИ ТА ОВОЧІ

Свіже м’ясо курчати (11%), свіже м’ясо індички (7%), свіжі цільні яйця (6%), свіжий цільний оселедець (6%), свіжа куряча печінка (5%), свіжа цільна камбала (5%), свіжа печінка індички (5%), свіже куряче серце (4%), свіже серце індички (4%), свіжі курячі шийки (4%), курча (дегідратоване, 4%), індичка (дегідратована, 4%), цільна макрель (дегідратована, 4%), цільна сардина (дегідратована, 4%), цільний оселедець (дегідратований, 4%), курячий жир (4%), жир з оселедця (2%), червона сочевиця, зелений горошок, зелена сочевиця, нут , жовтий горошок, клітковина сочевиці, квасоля строката, квасоля біла, курячі кістки та хрящі (1%), куряча печінка (ліофілізована), печінка індички (ліофілізована), гарбуз, мускатний гарбуз, цукіні, пастернак, морква, яблука, груші, капуста Кале, шпинат, зелень буряка, зелень ріпи, ламінарія, журавлина, свіжа чорниця, ягоди ірги, корінь цикорію, корінь куркуми, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь алтея, плоди шипшини.

ДОБАВКИ (на 1 кг): харчові добавки: цинку хелат: 100 мг. Зоотехнічні добавки: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6 КУО.

Гарантований аналіз

Протеїн (мін.) 39%
Жир (мін.) 18%
Зола (макс.) 9%
Клітковина (макс.) 4%
Вологість (макс.) 12%
Кальцій (мін.) 1.4%
Фосфор (мін.) 1.1%
Омега-6 жирні кислоти (мін.) 3%
Омега-3 жирні кислоти (мін.) 1.1%
ДГК (мін.) 0.35%
ЕПК (мін.) 0.25%
Глюкозамін 1500 mg./kg.
Хондроїтин 1200 mg./kg.

Калькулятор порцій

Ваша добова норма:

Як годувати?

Ваше цуценя унікальне і його потреби в харчуванні можуть залежати від зовнішнього середовища, віку та активності.

Ось чому ми рекомендуємо використовувати цю таблицю як орієнтовану і постійно перевіряти вагу собаки для корекції раціону за потребою. Годуйте собаку 2 рази на добу і забезпечте їй постійний доступ до свіжої питної води.