ORIJEN PUPPY LARGE

Для цуценят великих порід

Доступні фасування:

340 гр. / 6 кг. / 11.4 кг.

ВИСОКОПРОТЕЇНОВИЙ КОРМ ОРІДЖЕН ПАПІ ЛАРДЖ ДЛЯ ПІДТРИМКИ М’ЯЗОВОЇ МАСИ, З МЕНШОЮ КІЛЬКІСТЮ КАЛОРІЙ ДЛЯ ОПТИМАЛЬНОЇ ВАГИ ТА ЗМЕНШЕННЯ НАВАНТАЖЕННЯ НА ОПОРНО-РУХОВИЙ АПАРАТ ЦУЦЕНЯТ В ПЕРІОД ЗРОСТАННЯ.

Оріджен Папі Лардж переповнений високопоживними протеїнами (38%), з меншою кількістю вуглеводів (20%), що забезпечує природне харчування цуценят відповідно до їх еволюційних та біологічних потреб.

Не йдучи в порівняння з жодним кормом для цуценят:
– 2/3 м’ясних інгредієнтів у складі корму ORIJEN являються СВІЖИМИ(охолодженими, без додавання консервантів), або СИРИМИ (миттєво замороженими, без додавання консервантів), включаючи топ 10 інгредієнтів.
– 1/3 м’ясних інгредієнтів – це м’ясо курчат, індички та риба, висушене при температурі 90°C. Відмінне концентроване джерело високопоживних протеїнів, що необхідні для підтримки цуценят в період зростання.
– Високопоживне співвідношення інгредієнтів WholePrey, включаючи м’ясо, органи та хрящі у поєднанні з цільною рибою та цільними свіжими яйцями забезпечує надходження всіх поживних речовин, необхідних цуценятам.
– Для посилення натурального смаку, до складу кормів ми включили ліофілізовані інгредієнти: печінку курки та індички, що робить ORIJEN смачним вибором навіть для найвибагливіших у їжі цуценят.

5

ПЕРШИХ ІНГРЕДІЄНТІВ

Свіже або сире м’ясо

 • h

  Курка

 • h

  індичка

 • h

  ГНІЗДОВІ ЯЙЦЯ

 • h

  Курячий лівер

 • h

  цільна камбала

біологічно відповідне харчування

85%

преміальних м’ясних інгредієнтів

Фріз-драйд покриття відтворює смак сирого м’яса, якого інстинктивно жадають собаки та коти.

інгрідієнти

85% М’ЯСО | 15% ФРУКТИ ТА ОВОЧІ

Свіже м’ясо курчати (14%), свіже м’ясо індички (7%), свіжі цільні яйця (7%), свіжа куряча печінка (6%), свіжа цільна камбала (5%), свіжий цільний оселедець (5%), свіжа печінка індички (5%), свіжі курячі шийки (4%), свіже куряче серце (4%), свіже серце індички (4%), курча (дегідратоване, 4%), індичка (дегідратована, 4%), цільна макрель (дегідратована, 4%), цільна сардина (дегідратована, 4%), цільний оселедець (дегідратований, 4%), червона сочевиця, зелена сочевиця, зелений горошок, клітковина сочевиці, нут, жовтий горошок, квасоля строката, квасоля біла, жир з оселедця (1%), курячі хрящі (1%), курячий жир (1%), в’ялена на сонці люцерна, куряча печінка (ліофілізована), печінка індички (ліофілізована), гарбуз, мускатний гарбуз, цукіні, пастернак, морква, яблука, груші, капуста Кале, шпинат, зелень буряка, зелень ріпи, ламінарія, журавлина, свіжа чорниця, ягоди ірги, корінь цикорію, корінь куркуми, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь алтея, плоди шипшини.


ДОБАВКИ (на 1 кг): харчові добавки: цинку хелат: 100 мг. Зоотехнічні добавки: Enterococcus faecium NCIMB10415: 600×10^6 КУО.

Гарантований аналіз

Протеїн (мін.) 38%
Жир (мін.) 17%
Зола (макс.) 7%
Клітковина (макс.) 6%
Вологість (макс.) 12%
Кальцій (мін.) 1.3%
Фосфор (мін.) 1.1%
Омега-6 жирні кислоти (мін.) 2.8%
Омега-3 жирні кислоти (мін.) 0.9%
ДГК (мін.) 0.3%
ЕПК (мін.) 0.2%
Глюкозамін 1400 mg./kg.
Хондроїтин 1600 mg./kg.

Калькулятор порцій

Ваша добова норма:

Як годувати?

Ваше цуценя унікальне і його потреби в харчуванні можуть залежати від зовнішнього середовища, віку та активності.

Ось чому ми рекомендуємо використовувати цей калькулятор як орієнтований варіант годування і постійно перевіряти вагу собаки для корекції раціону за потребою. Годуйте собаку 2 рази на добу і забезпечте їй постійний доступ до свіжої питної води.